Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Czego nie wolno robić, gdy wygrasz w lotto?

06 kwietnia 2017, 22:42

lottoGdy dowiesz się, że wygrałeś w lotto, w głowie pojawiają się setki myśli i mnóstwo emocji. Naprawdę ciężko o racjonalne myślenie i wyjątkowo łatwo o popełnienie błędów, które mogą być później naprawdę trudne, a czasem wręcz niemożliwe do naprawienia. Czego nie należy robić, gdy wyniki losowania lotto okażą się być szczęśliwe i dawać przepustkę do wielkiej wygranej?

Nie rzucaj pracy i nie obrażaj swojego pracodawcy!

Choć czasem ciężko się powstrzymać, zwłaszcza w sytuacji gdy wygrywa się miliony w lotto, nie wolno odchodzić z pracy po wyrzuceniu z siebie najgorszych określeń skierowanych do szefa. Palenie za sobą mostów może w przyszłości utrudnić powrót do pracy, a nie wiadomo jak życie się potoczy. Warto zakończyć współpracę z klasą.

Poza tym po co od razu rzucać pracę? Można przecież ją zmienić i korzystając ze zdobytych pieniędzy, otworzyć coś własnego – biznes, którego prowadzenie nie tylko będzie wypełnieniem czasu, ale również satysfakcją i radością z robienia tego, co się kocha i co sprawia przyjemność. Uwierz, że porzucenie pracy po kilku miesiącach zacznie się odbijać na Twoim samopoczuciu – każdy potrzebuje jakiegoś zajęcia, które wypełni czas i pozwoli nie zwariować.

Nie rozgłaszaj tego, że wygrałeś w lotto!

To, że chcesz się pochwalić wygraną na loterii to rzecz zrozumiała, jednak takim działaniem możesz sprowadzić na siebie mnóstwo problemów. Zazdrość to rzecz ludzka, możesz więc być łakomym celem dla oszustów i złodziei. Milioner lotto może spotkać się z szantażami, pogróżkami, a nawet stać się ofiarą porwania dla okupu. Znane są historie, gdzie milionerzy loterii lotto otrzymywali np. zdjęcia swoich bliskich wraz z informacjami gdzie mieszkają czy pracują po to, by ich zastraszyć i zmusić do wypłacenia szantażystom odpowiedniej kwoty.

Trzeba tutaj dodać również to, że gdy otoczenie dowie się, że wygrałeś w lotto, nagle wszyscy będą potrzebowali Twojej pomocy. Wśród rodziny, znajomych, sąsiadów czy nawet obcych ludzi znajdą się tacy, którzy potrzebują pieniędzy na leczenie, spłatę długów czy na pokrycie kosztów okazyjnego zakupu, który jest mega okazją i trzeba go zrealizować teraz, natychmiast – za Twoje pieniądze.

Nie szalej na zakupach i nie zwracaj na siebie nadmiernej uwagi!

To oczywiste, że gdy wygrasz w lotto, chciałbyś kupić wszystko to, o czym marzyłeś, a do tej pory nie mogłeś sobie pozwolić na zakup np. luksusowego zegarka, efektownej biżuterii, sportowego auta czy ubrań od najlepszych producentów. Umiarkowane zakupy są jak najbardziej bezpieczne, ale jeśli zaczniesz szastać pieniędzmi i kupować wszystko to, na co masz ochotę, bardzo szybko zwrócisz na siebie uwagę rodziny, sąsiadów czy innych ludzi, którzy mogą pozazdrościć i robić wszystko, by wyciągnąć od Ciebie pieniądze. Zwłaszcza jeśli jednak zdecydowałeś się na porzucenie pracy, nagłe wydawanie dużych sum pieniędzy może sprawić, że otoczenie domyśli się, że mają do czynienia z nowym lotto milionerem.

Więcej ciekawych wskazówek znajdziesz odwiedzając LottoPark.com

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!