Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Eurojackpot konkurencją dla polskiego Lotto?

01 września 2017, 08:06

EurojackpotWrzesień 2017 to bardzo ważny czas w historii loterii lotto w Polsce. To właśnie we wrześniu Eurojackpot wchodzi do Polski i polscy gracze będą mogli w każdej kolekturze kupić losy europejskiego lotto, które podbiło serca Europejczyków już dawno temu. Polscy czekali od 2012 roku na możliwość zakupu losów w stacjonarnej formie i choć wielu wątpiło to 15 września odbędzie się pierwsze losowanie Eurojackpot, w którym oficjalnie wezmą udział również losy kupione na terenie naszego kraju. Wiele osób zastanawia się czy europejski hit będzie konkurencją dla tradycyjnego Lotto oferowanego przez Totalizator Sportowy od 60-ciu lat.

Eurojackpot zostało utworzone w 2012 roku i w formie stacjonarnej dostępne jest m.in. w Danii, Estonii, Chorwacji, Niemczech, Słowenii, Holandii, Islandii, Szwecji, we Włoszech. 15 września 2017 to data pierwszego, historycznego losowania Eurojackpot w Polsce. Oczywiście same losowanie odbywa się w Helsinkach w Finlandii. Rekordowa kumulacja Eurojackpot może osiągnąć 90 milionów euro czyli około 350 milionów złotych! Warto dodać, że najwyższa wygrana w tej loterii również wyniosła 90 milionów euro i została zdobyta dwukrotnie: 2015 i 2016 przez indywidualnych graczy z Czech i Niemiec.

Zainteresowanie loterią Eurojackpot w Polsce rozwijało się od wielu lat i już od dawna pojawiały się plotki, że wreszcie multijurysdykcyjna loteria będzie dostępna w stacjonarnych kolekturach. Informacja o tym, że wrzesień 2017 będzie przełomowy, również wiele osób traktowało jako plotkę, ale na szczęście to prawda! Losy Eurojackpot są już dostępne w kolekturach, a pojedynczy los to koszt 12,5 zł.

Aby zagrać w Eurojackpot należy wytypować 5 liczb podstawowych oraz 2 liczby dodatkowe. Oczywiste jest, że aby zgarnąć główną nagrodę, należy wskazać wszystkie numery lotto, które zostaną wybrane w trakcie losowania. Loteria oferuje również nagrody mniejszego stopnia, o które także warto powalczyć. Zagrać można skreślając swoje własne liczby lub można skorzystać z metody chybił-trafił, czyli popularnego automatycznego wyboru liczb, gdzie gracz w pełni zdaje się na uśmiech losu.

Eurojackpot

Do niedawna jedynym sposobem, by zagrać w Eurojackpot był wyjazd do kraju, w którym stacjonarne kolektury oferowały możliwość zakupu losów. Potem pojawiły się kolektury lotto online, w których można zamówić losy loterii przez Internet. Mnóstwo osób chętnie korzystało i nadal korzysta z usług serwisów, w których można wytypować swoje liczby i opłacić zamówienie. Eurojackpot online to szansa na grę dla graczy z całego świata, ponieważ nie tylko Europejczycy chcą zagrać o 90 milionów euro.

Można zastanowić się czy nowa loteria nie będzie zagrożeniem dla polskiego Lotto. Niektórzy twierdzą, że Eurojackpot wyprze tradycyjne Lotto, ponieważ więcej osób skusi się na rekordowe kumulacje, ale naszym zdaniem to nieprawda. Przede wszystkim mnóstwo osób po prostu kocha polską loterię liczbową, która jest tradycją w Polsce z 60-letnim doświadczeniem i różnymi, często szczęśliwymi historiami. Poza tym najwierniejsi fani Totolotka z pewnością pozostaną wierni swojej ulubionej loterii, a dodatkowo seniorzy, którzy nie lubią zmian, z przyjemnością będą nadal grać w polskie Lotto.

Najprawdopodobniej wielu graczy z ciekawości postanowi zagrać w Eurojackpot i sprawdzić czy to do nich uśmiechnie się szczęście. Odstraszać może dość wysoka cena losów, ponieważ 12,5 zł to dość dużo jak za pojedynczy zakład. Można więc przewidzieć, że wiele osób będzie grać w Eurojackpot jedynie okazjonalnie, przy największych kumulacjach.

Zagrasz w Eurojackpot w Polsce? Pamiętaj, że losowania odbywają się w piątki i że szansa na wygraną pojawia się raz w tygodniu. Sprawdź europejską loterię i przekonaj się czy to Ty będziesz pierwszym Polakiem, który zdobędzie rekordową wygraną w Eurojackpot!

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!