Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Grupowe lotto metodą by kumulacja Lotto trafiła w Twoje ręce!

15 czerwca 2017, 18:38

grupowe lottoCzy słyszałeś już o grupowym lotto? Coraz częściej w świecie loterii liczbowych słyszy się o metodzie, która wywodzi się z Włoch, gdzie została zapoczątkowana przez graczy SuperEnalotto. Jej skuteczność sprawiła, że zdobywa ona popularność wśród graczy lotto na całym świecie, również w Polsce, gdzie kolejne osoby decydują się na grupowe lotto. Dzięki tej metodzie można znacznie zwiększyć szanse na to, by kumulacja Lotto została zdobyta. Dlaczego więc nie miałbyś poświęcić chwili i dowiedzieć się więcej?

Grupowe lotto to nic innego jak wspólna gra przynajmniej dwóch osób. Wspólne kupowanie losów wybranej loterii to zwiększenie szans na zdobycie nagrody. W niewielu przypadkach pojedyncza osoba może sobie pozwolić na to, by kupić kilkanaście czy kilkadziesiąt losów, a ma to związek oczywiście z kosztami. Dzięki grze wspólnie z innymi osobami, można pozwolić sobie na kupno większej liczby losów, a dzięki temu szanse na to, by kumulacja lotto została zdobyta przez daną grupę, znacznie wzrastają. Im więcej zestawów liczb wybranych przez graczy – tym większe szanse, że wybrane w losowaniu liczby lotto pokryją się z tymi, które gracze mają na swoich kuponach.

Koszta zakupu większej liczby losów rozkładają się na liczbę osób w grupie, ale działa to również jeśli chodzi o podział ewentualnej nagrody. Jeżeli grupa wygra małe sumy, zwykle zostają one przeznaczone na zakup kolejnych losów. W sytuacji, gdy pojawiają się wygrane lotto i posiadane kupony uprawniają do odbioru dużej kwoty, zostaje ona podzielona między członków grupy. Wysokość części zależy od ustalonych w grupie zasad: bywa, że nagroda dzielona jest po równo, ale zdarza się również, że podział opiera się na zasadzie wg. wkładu czyli gracz im więcej losów dla grupy kupi – tym większą część wygranej otrzyma.

Według informacji udostępnianych przez serwisy internetowe, które oferują lotto online, co czwarta duża kumulacja lotto zdobywana jest przez grupy wspólnie grające w loterie liczbowe. To wyjaśnia dlaczego tak dużo osób decyduje się na grupowe lotto i grę razem z rodziną, przyjaciółmi czy chociażby kolegami z pracy. Oczywiście tworząc grupę graczy, trzeba mieć bardzo duże zaufanie do członków grupy, by wspólnie podejmować decyzje i dokonywać zakupu losów. Często zdarza się, że grupa wybiera swojego lidera, który samodzielnie dokonuje wyboru numerów lub liczby lotto wybierane są metodą chybił-trafił. Rzadziej bywa, że każdy z graczy typuje swoje liczby i wykupuje losy zawierające jego zestawy numerów.

Naszym zdaniem grupowe lotto jest bardzo dobrą metodą, by zwiększyć prawdopodobieństwo, że nagroda główna trafi w Twoje ręce. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś gry razem z grupą zaufanych osób – sprawdź i przekonaj się czy Lotto kumulacja trafi w Wasze ręce. Warto przetestować każdy sposób, który ma szansę powodzenia. Czy jesteś gotowy, by zagrać o wysokie nagrody w grach liczbowych?

 

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!