Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Historie milionerów lotto potrafią być zaskakujące!

29 marca 2017, 12:08

historie milionerów lottoHistorie milionerów lotto można podzielić na szczęśliwe, smutne, a czasem tragiczne. Dziś, ku przestrodze, chcielibyśmy przedstawić historię polskiego lotto milionera, który zaryzykował i wygrał, ale niestety nie potrafił tego odpowiednio wykorzystać.

Historia ta zaczęła się w 1995 roku, w małej wsi na Mazurach, gdzie wraz z małym synkiem i żoną mieszkał Roman M. Rodzinie nie wiodło się zbyt dobrze, mieszkali w czymś w rodzaju altanki, z pieniędzmi było naprawdę krucho. Mężczyzna w akcie desperacji postanowił zastawić ślubną obrączkę w lombardzie i zagrać w Lotto. Ryzyko opłaciło się, ponieważ zdobył główną nagrodę, a po jej odebraniu… zagrał ponownie i znów wygrał!

Można by przypuszczać, że historia będzie szczęśliwa i radosna – w końcu wygrana w Lotto trafiła w ręce osób, które naprawdę jej potrzebowały. Niestety nic bardziej mylnego. Nagły przypływ dużej gotówki sprawił, że świeżo upieczony milioner zaczął wydawać pieniądze bez rozsądnego planu i umiaru.

Najpierw rodzina pojechała na wakacje, a potem Roman M. kupił najnowszy model limuzyny, dwa mieszkania w Olsztynie, zaczął budować dom i zainwestował w stary budynek po PGR, w którym otworzył klub z muzyką disco polo. Można pomyśleć, że wzorowo zainwestował gotówkę, ale niestety dużą jej część roztrwonił na kupno kolejnych losów Lotto myśląc, że szczęście go nie opuści i ponownie wygra.

Sąsiedzi wyjawili mediom, że rodzina wydawała pieniądze bez opamiętania i w ciągu 5 lat została z niczym. Mieszkania i nieskończony dom trzeba było sprzedać i przeprowadzić się do starego domu pod Zamościem, odziedziczonego po zmarłym ojcu. W 2015 roku jedna z gazet próbowała skontaktować się z Romanem M. i zapytać o dalsze losy, ale niestety mężczyzna nie chciał rozmawiać. 2 lata temu po jego majątku została zarośnięta altanka i stara, rozpadająca się wiejska dyskoteka. Jak to wygląda dziś? Nie wiadomo.

Historie milionerów lotto bardzo często są szczęśliwe, ale nie można nie zauważyć, że pojawiają się również takie, które nie powinny się wydarzyć. Wiele zależy od psychiki człowieka i od tego czy jest gotowy na to, by stać się milionerem i rozsądnie podejść do otrzymanej nagrody. Trzeba mieć naprawdę silną psychikę, by poradzić sobie z tak wielkim wydarzeniem.

A czy Ty jesteś gotowy na to, by zostać lotto milionerem?

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!