Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Lotto milioner – 5 typów – który pasuje do Ciebie?

11 lipca 2017, 10:25

lotto milionerMarzysz o tym, by wygrać w lotto, kupujesz losy i czekasz, aż wyniki losowania Lotto okażą się dla Ciebie pomyślne. Zastanawiałeś się choć przez moment, jak zareagujesz na wygraną i jakim lotto milionerem będziesz? Zachowasz informację o wygranej dla siebie czy może podzielisz się radością z całym światem? Wydasz pieniądze w niekontrolowany sposób, a może jednak zaufasz doradcy finansowemu, który pomoże zagospodarować pieniądze z zyskiem dla Ciebie? Poznaj 5 typów lotto milionerów, które można spotkać najczęściej. Poświęć chwilę na refleksję i zastanów się którym lotto milionerem możesz okazać się w przyszłości!

Typ emocjonalny

Jeśli motylki w brzuchu pojawiają się u Ciebie na samą myśl o zdobyciu milionów w lotto – jesteś emocjonalnym typem lotto milionera. Jesteśmy wręcz pewni, że trafiając główną nagrodę w lotto, oszalejesz ze szczęścia i nie będziesz mógł powstrzymać emocji. Ten typ zwycięzców zwykle ma bardzo duże trudności z opanowaniem emocjonalnego podejścia, błyskawicznie rzucają pracę i oddają się planom na przyszłość. Zwykle bywa również tak, że dzielą się wiadomością o wygranej z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Gdy tylko pieniądze wygrane na loterii pojawią się na ich koncie – zaczyna się wydawanie wygranej na luksusowe życie, spełnianie marzeń i różnego rodzaju szaleństwa, na które wreszcie mogą sobie pozwolić.

Typ celebryty

Jeżeli marzenia o wygranej w lotto idą w parze z marzeniami o sławie i bogactwie – z całą pewnością jesteś typem celebryty. Lotto milioner celebryta zawsze chce być w centrum uwagi, pragnie blasku fleszy i ciągłego zainteresowania. Tu nie ma mowy o zachowaniu anonimowości – o fakcie zdobycia pieniędzy dowie się całe otoczenie, ba! Dowie się cały świat! Celebryta lubi luksusowe życie, wizyty na różnych imprezach i uroczystościach, sesje fotograficzne czy wywiady. Bez wątpienia ten typ lotto zwycięzcy zadba o to, by każdy wiedział, że wygrana w Lotto trafiła właśnie do niego.

Ten typ tak ma, że nie dba o anonimowość i za nic ma fakt, że ogłaszanie faktu wygranej może być niebezpieczne. To nic złego, że lotto milioner chce otwarcie cieszyć się ze swojego szczęścia, ale powinien pamiętać, że anonimowość może zapewnić dłuższe korzystanie z wygranej, a przede wszystkim spokój, ale czy celebrycie o spokój chodzi?

Typ skromnego lotto milionera

Osoby, które preferują zachowanie anonimowości i poinformowanie wyłącznie najbliższych osób o wygranej, idealnie wpisują się w grupę skromnych zwycięzców lotto. Takie osoby wolą poczekać, aż pierwsze emocje opadną i dopiero wtedy zaczynają planować przyszłość i myśleć o wydawaniu pieniędzy. Skromny lotto milioner zwykle wpłaca większą część swoich pieniędzy na bezpieczne konto bankowe, ponieważ nie chce dokonywać wielu zmian w życiu. Zadowoli się stabilizacją finansową, spokojem i życiem bez stresu i martwienia się o to, czy wystarczy pieniędzy. Przy skromności warto pamiętać o rozsądku, czyli o tym, by pieniądze nie leżały bezczynnie na koncie. Wystarczy zainteresować się lokatą i wpłacić pieniądze na lokatę inwestycyjną, dzięki czemu będą one na siebie pracowały zwiększając poczucie bezpieczeństwa.

Typ filantropa

Jeżeli jedną z metod rozdysponowania pieniędzy, które zdobędziesz w kumulacji Lotto, jest pomoc innym – możesz śmiało o sobie powiedzieć – filantrop. Przyjemność i satysfakcję sprawia Ci pomaganie innym, nie chcesz wykorzystać całej nagrody wyłącznie dla siebie. To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Filantropi zwykle pomagają nie tylko rodzinie, ale również innym osobom, które tego potrzebują, wspierają cele charytatywne. Wśród lotto milionerów można znaleźć takich, którzy założyli nawet fundacje charytatywne, dzięki czemu pomagają zdecydowanie większej liczbie osób, zmieniają ich życie, a sami wpisują się do historii jako osoby o wielkich sercach.

Typ przedsiębiorcy

Gdy Twoją pierwszą myślą po sprawdzeniu wyników losowania lotto jest to, co zrobisz z pieniędzmi, aby powiększyć swój kapitał, a w głowie pojawiają się dziesiątki pomysłów na inwestycje i nowy biznes – wpisujesz się w typ przedsiębiorców. Potrafią oni wykorzystać swoją nagrodę zdobytą w Lotto w taki sposób, że zdobywają jeszcze większą fortunę i zabezpieczają nie tylko swoją przyszłość, ale i swoich bliskich. Nawet jeśli taki przedsiębiorca, gdy dowie się, że wygrana w Lotto trafi właśnie do niego, rzuci swoją dotychczasową pracę to natychmiast otwiera własny biznes, zaczyna inwestować w istniejące już przedsięwzięcia. Potrafi on z kilku milionów zrobić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset!

Czy już wiesz która z tych grup pasuje do Ciebie?

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!