Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Lotto online – graj w polskie Lotto przez Internet i zdobywaj kumulacje!

23 marca 2017, 14:11

Lotto onlinePopularność Lotto rośnie każdego dnia, w czym ogromny udział mają atrakcyjne kumulacje, czyli pule nagród do zdobycia w kolejnych losowaniach. Nie da się nie zauważyć, że coraz więcej osób gra w Lotto marząc o dużych wygranych, które pozwolą zmienić życie, spełnić marzenia, realizować różnego rodzaju plany.

Aby zagrać w Lotto, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsza z nich to wizyta w tradycyjnej kolekturze Lotto, gdzie należy pobrać papierowy kupon i skreślić na nim 6 wybranych liczb. Można także skorzystać z opcji chybił-trafił, czyli z automatycznego wyboru liczb za pomocą maszyny drukującej kupony. Kolektury Lotto dostępne są w każdym mieście i w mniejszych miejscowościach. Losy Lotto można kupić także w kioskach, marketach czy na stacjach benzynowych. Dostęp do losów najpopularniejszej loterii w Polsce jest ogromny, a to nie wszystko.

Lotto przez Internet – tak, to możliwe. Powstaje coraz więcej serwisów internetowych, w których można kupić losy Lotto online. Wystarczy założyć konto gracza, wybrać liczby, które mają wziąć udział w losowaniu i opłacić zakup losów. Można to zrobić wygodnie siedząc w domu czy podczas drogi do pracy czy nawet stojąc w samochodowym korku. Przedstawiciel serwisu oferującego pośrednictwo w zakupie losów, odwiedza kolekturę w imieniu klienta i dokonuje zakupu w jego imieniu.

W przypadku wygranej, serwis, który oferuje Lotto online, wypłaca pieniądze klientowi do wysokości określanej w regulaminie. Gdy nagroda jest wyższa niż kwota, którą może wypłacić serwis, następuje przekazanie papierowego losu klientowi lub po wcześniejszych ustaleniach, odbiór wygranej w imieniu klienta. Wszystko może odbyć się w pełni anonimowo względem organizatora loterii Lotto.

Ciekawostką jest fakt, że w Polsce coraz więcej osób decyduje się na grę w Lotto online. Jest to po prostu wygodniejsze rozwiązanie, sprawniejsze i szybsze, niż wizyta w stacjonarnej kolekturze. Gdy pojawia się duża lotto kumulacja, przy kolekturach ustawiają się duże kolejki osób chętnych do zakupu losów. Nic więc dziwnego, że w dobie rozwoju Internetu i nowoczesnych technologii, coraz więcej osób wybiera możliwość gry online, by zaoszczędzić czas i zapewnić sobie wygodę.

Kolejna ciekawostka to fakt, że Lotto na świecie staje się coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób dowiadując się o polskiej loterii decyduje się na zakup losów i sprawdzenie czy uda im się wygrać w grę, która co prawda nie oferuje tak wielkich kumulacji jak znane na całym świecie Mega Millions czy Powerball, ale również stanowi dobrą zabawę i może pomóc spełnić marzenia.

Jeśli chcesz zagrać w polskie Lotto online lub Mini Lotto przez Internet – polecamy! To wygoda, to szansa na duże wygrane, to nowoczesny sposób na grę, która w Polsce znana jest od naprawdę wielu lat. Zagraj i wygraj – przez Internet!

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!