Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Najwyższe wygrane Lotto w historii

12 kwietnia 2017, 16:08

wygrane LottoLotto jest największą loterią liczbową dostępną w Polsce w stacjonarnej formie. Co prawda nawet największe nagrody pieniężne Lotto nie dorównują kumulacjom, które mają miejsce w amerykańskich i europejskich grach lotto, ale są również kuszące i dlatego mnóstwo osób w Polsce regularnie kupuje losy. Jak wyglądały rekordowe wygrane Lotto w polskiej loterii organizowanej przez Totalizator Sportowy?

Najwyższa wygrana Lotto została zdobyta niedawno, bo 16 marca 2017 roku, gdy okazało się, że szczęśliwy los kupiony w kolekturze w Skrzyszowie przyniósł graczowi aż 36 726 210,20 złotych. To absolutny rekord jeśli chodzi o nagrodę pierwszego stopnia.

Do niedawna najwyższą nagrodą główną w Lotto była ta z dnia 22 sierpnia 2015 roku, gdy padła wygrana o wysokości 35 234 116,20 złotych, a szczęśliwy los został sprzedany w Ziębicach, przy ulicy Wałowej 20.

9 lutego 2012 roku w Gdyni pracownicy kolektury przy ulicy Unruga 5A mogli cieszyć się z faktu sprzedaży losu, który szczęśliwemu graczowi przyniósł trzecią co do wielkości główną wygraną w polskiej loterii liczbowej. Świeżo upieczony lotto milioner zgarnął wtedy 33 787 496,10 złotych.

1 września 2012 roku okazał się być szczęśliwy dla gracza, który kupił swój los Lotto w kolekturze w Bolesławcu przy ulicy Kościuszki. Trafiona “szóstka” przyniosła mu fortunę w postaci 30 927 429,60 złotych. Szczęśliwy milioner loterii lotto z całą pewnością dzień 1 września jeszcze bardzo długo będzie mile wspominał.

To największe wygrane Lotto w całej wieloletniej historii gry liczbowej Totalizatora Sportowego. Aktualnie w Polsce według danych organizatora loterii, aż 1039 osób wygrało w Lotto minimum 1 milion złotych.

Czy jesteś gotowy, by dołączyć do tego grona? Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto, dokonaj wyboru liczb, które mają przynieść Ci szczęście i zagraj w Lotto online korzystając z jednego z serwisów internetowych, w których można kupić losy loterii wygodniej, sprawniej i bez stania w kolejkach!

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!