Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Polskie Lotto coraz bardziej popularne wśród zagranicznych graczy!

05 lipca 2017, 10:08

kumulacja LottoLotto w Polsce jest uwielbiane i ma naprawdę miliony fanów, którzy chętnie kupują losy tej wspaniałej gry liczbowej. Nikogo to nie dziwi, ponieważ aktualnie jest to największa gra liczbowa w naszym kraju i innego wyboru praktycznie nie ma. Zaskakujący może być jednak fakt, że coraz więcej osób zza granicy sięga po naszą krajową loterię, choć nawet największa kumulacja Lotto jest daleka od podstawowej puli nagród w większości loterii zagranicznych. A jeszcze niedawno niewiele osób wiedziało, że Polacy również mają swoją loterię narodową i że oferuje ona naprawdę proste zasady i atrakcyjną formę rozrywki.

Według informacji udostępnianych przez serwisy internetowe, które oferują możliwość gry w polskie Lotto przez Internet, coraz większy procent klientów stawiających na loterie Lotto stanowią gracze zagraniczni. Losy naszej krajowej loterii kupowane są m.in. przez Ukraińców, Rosjan, Nigeryjczyków, Niemców, Greków, Słowaków czy nawet Koreańczyków. Spowodowane jest to przede wszystkim łatwym dostępem do zakupu losów, a także ich naprawdę atrakcyjną ceną. Losy polskiej loterii Lotto są tańsze niż losy zagranicznych gier, ale ma to swoje uzasadnienie w tym, że zagraniczne gry lotto proponują graczom zdecydowanie wyższe kumulacje.

Gracze zagraniczni stawiają na polskie Lotto online również dlatego, że spodziewają się większych szans na wygraną, ponieważ uważają, że zainteresowanie polską loterią jest zdecydowanie mniejsze niż w przypadku chociażby Eurojackpot. Póki co – mają rację, ale z każdym dniem to zainteresowanie wzrasta i być może za jakiś czas kumulacja Lotto będzie przyciągała tak samo dużą ilość graczy co chociażby kumulacje UK Lottery czy SuperEnalotto.

Trzeba wspomnieć, że zagraniczni gracze korzystają również z możliwości gry w Lotto stacjonarnie. Coraz częściej w kolekturach w polskich miastach i miejscowościach zobaczyć można klientów różnych narodowości, którzy wybierają liczby lotto, by zgarnąć nagrodę pieniężną. W przewadze są oczywiście w ostatnim czasie Ukraińcy, których w Polsce z każdym dniem przybywa.

A jak ze skutecznością? Czy wygrane Lotto padają łupem zagranicznych graczy? Na razie nic nie wiadomo o tym, by ktoś z graczy zza granicy zdobył główną nagrodę w polskiej loterii Lotto. Można powiedzieć, że wszystko przed nami – być może już niedługo ktoś z miłośników lotto z innych krajów niż Polska, zdobędzie główną nagrodę w grze Totalizatora Sportowego?

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!