Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Wyjątkowa kolektura lotto w Gdańsku Wrzeszczu

09 maja 2017, 18:14

kolektura lottoW gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz znajduje się ciekawa kolektura, a właściwie punkt sprzedaży losów Lotto. Kupony dostępne są w… sklepie monopolowym, który zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę o sprzedaż losów najpopularniejszej loterii liczbowej w Polsce.

Kolektura lotto przy ulicy Dmowskiego 16 we Wrzeszczu wyróżnia się tym, że to właśnie tam sprzedano szczęśliwy los umożliwiający udział w losowaniu lotto, który wart był 5 379 498,70 złotych. Ta suma bez wątpienia robi wrażenie! I to nie tylko na regularnych graczach lotto, ale również na osobach, które odwiedzają sklep w innym celu, niż zakup losów loterii liczbowej.

W styczniu 2016 roku jeden z klientów sklepu wszedł do środka i po prostu kupił kilka losów metodą chybił-trafił. Kolekturę i sklep monopolowy prowadzi mężczyzna w średnim wieku, który niewiele wie o personaliach zwycięzcy, ale sam uważa, że takie osoby powinny pozostać anonimowe, by nie ściągnąć na siebie kłopotów.

Sprzedawca opowiada, że do sklepu ludzie przychodzą głównie w sprawie zakupu alkoholu, ewentualnie po zakupy spożywcze, a przy okazji po zakup losów lotto. Starsze osoby przeważnie chcą kupić “dużego Lotka” – z przyzwyczajenia, bo przecież od wielu lat nazwa polskiej loterii liczbowej to po prostu Lotto. W punkcie sprzedaży dostępne są również Keno, zdrapki, Kaskada czy Multi Multi.

Ktoś kupuje dwa tanie piwa i korzystając z okazji pyta – “To tu trafiono 5 milionów złotych?”. Tak, to tu! Dziewczyny kupują drożdżówki, panowie piwko czy smakowe wódeczki i od czasu do czasu zagrają w Lotto.

Od dłuższego czasu kolektura Lotto we Wrzeszczu cieszy się dużym zainteresowaniem. Sprzedawca zauważył dużo nowych osób, które przychodzą na zakupy albo jedynie po to, by zapytać czy to tu zdobyto tak dużą wygraną. Część z osób, gdy usłyszy potwierdzenie, decyduje się na to, by także kupić los Lotto i zagrać.

Najczęściej w sklepie monopolowym w lotto grają ci, co wpadną po losy przypadkowo, po drodze z pracy, gdy widzą plakat informujący o tym, że w najbliższym losowaniu czeka duża kumulacja Lotto. Grają też lokalni emeryci, a nawet pijaczkowie, którzy nie kupią wielu losów, bo przecież musi zostać im na piwo czy inny trunek. Od czasu do czasu zagrają pełnoletni uczniowie z okolicznych szkół średnich, ale oni też nie wydają wiele na losy. Gracz, który wygrał 5 milionów, kupił aż 10 zakładów, co rzadko się zdarza w tej kolekturze. Wydał około 30-40 zł, bo mógł wziąć opcję Lotto Plus, a dla okolicznych klientów sklepu monopolowego to prawdziwy majątek.

Podobno kiedyś kolektura w sklepie była odwiedzana codziennie, przez kilka tygodni, przez gracza, który wydawał po 700 złotych na losy, ale czy wygrał – tego nie wiadomo.

Ciekawych kolektur, punktów sprzedaży losów Lotto w Polsce jest mnóstwo,  a każdy z nich ma swoją historię. To, co je łączy, to kumulacje i chęć zdobycia głównej nagrody w polskiej loterii liczbowej.

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!