Graj w Lotto online nie wychodząc z domu!
eurojackpot

Zagraj w Mini Lotto i wygraj nawet 300 000!

27 czerwca 2017, 08:35

Mini LottoCzy znasz wszystkie propozycje Totalizatora Sportowego? Najbardziej popularną jest oczywiście Lotto, które cieszy się ogromną sławą w Polsce, ale to nie wszystko. Dziś chcielibyśmy przedstawić kolejną atrakcyjną propozycję, z którą naprawdę warto się zapoznać i po którą warto sięgnąć przy najbliższej okazji. Mini Lotto jest propozycją, która z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom loterii liczbowych. Czy i Twoje serce podbije ta przyjemna i nieskomplikowana gra lotto?

Loteria Mini Lotto do 2009 była nazywana Express Lotkiem, zdarza się że niektórzy mając na myśli tę właśnie loterię, używają nazwy Mini Lotek. Można powiedzieć, że jest to doskonała propozycja dla osób, które chcą grać w loterie liczbowe inwestując w to niewielkie kwoty. Pojedynczy los kosztuje zaledwie 1,25 zł, a można zagrać nawet o 300 000 zł.

Zasady są bardzo proste. Gracz powinien wybrać 5 liczb z 42 możliwości. Wyboru może dokonać samodzielnie lub skorzystać z metody chybił-trafił, czyli automatycznego wyboru liczb zdając się całkowicie na los i jego decyzje. Inwestując dodatkowe 2 zł można wykupić tzw. Super Szansę, czyli siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999.

Losowanie Mini Lotto odbywa się codziennie o 21.40. Wyniki losowania Mini Lotto można obejrzeć w transmisji telewizyjnej lub sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej organizatora loterii czy w wielu serwisach internetowych, które poświęcone są tematyce gier liczbowych.  Gracz może jednorazowo zakupić losy na 10 kolejnych losowań, a więc inwestując kwotę 12,50 zł – może zapewnić sobie aż 10 szans na zdobycie nagrody głównej.

Aby wygrać w Mini Lotto, należy trafnie wskazać minimum 3 liczby. Organizator loterii wypłaca nagrody za “trójkę”, “czwórkę” i oczywiście “piątkę”.

Gracze wybierający tę loterię lotto, mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną. Warto postawić na system Mini Lotto, w którym typuje się od 6 do 12 liczb spośród 42 możliwości. Oznacza to obstawienie wszystkich możliwych pięcioliczbowych kombinacji, które mogą zostać utworzone z wybranych liczb. Przykładowo grając systemem “ósemka” – typuje się 8 liczb z 42, które stworzą 56 prostych zakładów pięcioliczbowych. Trafiając “piątkę”, gracz jednocześnie wygrywa 15 “czwórek” i 30 “trójek”.

Wybierając Mini Lotto, można zagrać o wspomniane 300 000 zł. Nie jest to rekordowa kwota, ale przy naprawdę niskiej cenie losów, nagroda główna jest naprawdę atrakcyjna i godna uwagi. Warto dodać, że aktualnie w Mini Lotto można zagrać wyłącznie stacjonarnie, czyli kupując losy w stacjonarnych kolekturach. Zanosi się jednak na to, że już niedługo serwisy oferujące lotto online, wprowadzą do swojej oferty możliwość zakupu losów na tę interesującą loterię, w której rekordowa wygrana wyniosła aż 366 518,50 zł – a miało to miejsce 31 grudnia 2015 roku.

Polecamy grę w Mini Lotto każdemu, kto chciałby wygrać na loterii i móc spełniać swoje marzenia. Warto, bo choć kumulacja Mini Lotto nie może się równać z kumulacjami Lotto, zdobywając nagrodę pierwszego stopnia można naprawdę wiele zrealizować i spełnić różnego rodzaju pragnienia. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mini Lotto? Odwiedź stronę LottoPark -> kliknij tutaj.

Lotto online

Największa loteria liczbowa w Polsce.

Minimalna pula nagród: 2 000 000 PLN

Losowanie Lotto: wtorek, czwartek i sobota 21.40.

Rekordowa kumulacja Lotto: 60 000 000 PLN.

Lotto przez Internet
Masz już dość kolejek w stacjonarnych kolekturach? Kolejny raz zapomniałeś kupić losy Lotto?

Zamień tradycyjną kolekturę na Lotto online!

Lotto rozwija się dla Ciebie - skorzystaj z możliwości gry o każdej porze dnia i nocy.

To oszczędność czasu, wygoda, nowoczesność i rekordowe kumulacje online!